شرایط کار در کشور کانادا

کار در کانادا

شرایط کار در کشور کانادا

شرایط کار در کشور کانادا

کانادا هرساله، 250،000 نفر به عنوان مهاجر دائم که اغلب برای کار در کانادا می باشد، می پذیرد. اما بسیاری از کارشناسان بر این باورند، با توجه به نیاز روزافزون بازار کار کشور، بدلیل رشد میزان سالمندان و کم بودن نرخ زاد و ولد،طی دهه های آینده، کشور به تعداد بسیار بیشتری، حتی تا سه تا 4 برابر رقم فوق نیازمندخواهد شد.

در نمودار زیر، نسبت تعداد افراد کاری کانادا در مقابل تعداد سالمندان ، در سه دوره زمانی دیده می شود:

کار در کانادا
کار در کانادا

داشتن کار و یک منبع درآمد مشخص برای همه لازم است. پیدا کردن کار در کانادا و هر کشورخارجی دارای مشکلات خاص خود است و نیازمند صبر و حوصله و تلاش فراوان است.

درباب موضوع کار در کانادا، در این کشور تا سال 2021، بیش از یک میلیون شغل جدید ایجادخواهد کرد که فارغ التحصیلان و محصلان داخل نخواهند توانست، آنها را پوشش دهند.

دولت کانادا با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، قصد دارد تا با توسعه بخش های زیر بنایی مانند : نفت، ساختمان سازی، پزشکی و پرستاری، معدن و کشاورزی به تعداد مشاغل بیافزاید،که ایرانیان بخش بزرگی از جامعه مهندسین و مشاغل مهندسی را در کانادا انجام می دهند.

اجازه کار در کانادا

اجازه کار یک نامه و سند رسمی کتبی است که عبارت است :

اجازه کار در کانادا به افراد متقاضی ارائه می شود و این امر توسط افسر ویزا صادر می شودو به افرادی که حق شهروندی این کشور را ندارند اجازه می دهد که به واسطه این نوع ویزا وارد کانادا شوند و اجازه کار خواهند داشت.

این مطلب در قسمت دوم ادامه دارد…

لینک های مرتبط

مهاجرت کانادا | مهاجرت ایالت متحده آمریکا| مشاور املاک

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *