شرایط تحصیل در انگلیس

شرایط تحصیل در انگلیس در هر دانشگاهی که انتخاب کنید با توجه دانشگاه انتخابی متفاوت می باشد .
اگر بخواهید در دانشگاه ها و یا کالج های انگلیس تحصیل کنید ، به درک خوب زبان انگلیسی نیاز دارید . و باید برای پذیرش در دانشگاه های این کشور مهارتهای زبان انگلیسی خود را بهبود بخشید .

در نتیجه شما نیازمند مدرک آیلتس یا تافل هستید .
ریزنمرات بالا ، رزومه تحصیلی و مقالات خوب در مقاطع مختلف شرایط شما برای تحصیل در کشور انگلیس را هموارتر می کند .
شما باید تمام این موارد گفته شده را با مدارک درست و دقیق به دانشگاه ها ارائه دهید و پذیرش تحصیلی را دریافت کنید .
دوره ی کارشناسی جزء پرمتقاضی ترین دوره در زمینه دریافت اقامت تحصیلی انگلستان به شمار می رود . داشتن مدرک دیپلم از مبدا ، برای پرکردن فرم درخواست پذیرش در دانشگاه ها ضروریست .

در کنار آن باید حتما نمره زبان آیلتس 6 را نیز در اختیار داشته باشید . همچنین برخی از مراکز آموزشی در ابتدا که برای درس خواندن در آنها درخواست داده اید ، دوره های مخصوص زبان آموزی مختص بخود را برگزار میکنند .

ویزای تحصیلی انگلیس بدون مدرک زبان

شما در بعضی اوقات میتوانید حتی بدون داشتن مدرک زبان ویزای تحصیلی انگلیس را دریافت کنید .

در طی گذراندن این مقطع ، داشتن همراه و یا آوردن خانواده مقدور نیست .

در دوره ی کارشناسی ، این امکان را دارید که به کار دانشجویی مشغول شوید تا بتوانید بخشی از هزینه ها ی زندگی خودتان و در معدود مواردی بخشی از هزینه های تحصیلتان را در صورت نداشتن بورسیه ، تامین کنید .

اگردانشجویی به هر دلیلی مشغول به کاردانشجویی نشود ، باید سالانه به طور تقریبی از 20 تا 40 هزارپوند برای پرداخت کلیه هزینه ها در نظر داشته باشد .

بیشتردانشجوها پس از به اتمام رساندن دوره ی کارشناسی در کشور انگلیس درصورتی که نتوانند پیشنهاد شغلی معتبر و مناسبی از انگلستان داشته باشند ، ملزم به ادامه ی تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد میباشند .

پس از اتمام تحصیل دوره ی کارشناسی ارشد و دریافت ویزای کاری یک ساله انگلستان ، در نهایت میتوانند اقامت دائم این کشور را به دست آورند .رشته های مقطع کارشناسی :


برابر با رشته های انسانی BED

برابر با رشته های تجربی BSC

کارشناسی مهندسیBENG

کارشناسی گروه هنر BA


رشته های کارشناسی ارشد :

حقوق
مدیریت
علوم کامپیوتر
مطالعات طراحی(تمامی زیر شاخه های معماری)
علوم ورزش
ترکیبی از مطالعات بازرگانی و مدیریت

هزینه ها ی تحصیل :

شما در طول تحصیل میتوانید به کار نیز مشغول شوید . فروشندگی در فروشگاه ها، صندوق داری یا پیش خدمتی در کافه یا رستورانها ، پیک ، تدریس خصوصی ، مترجمی ، دستیاری در مطب ها و … برخی از آنها هستند .
هزینه های تحصیل درمقطع کارشناسی ارشد درکشورانگلیس بستگی به رشته و دانشگاه مورد نظر شما دارد . متوسط هزینه ها از 5000 تا بیش از 30000 پوند در سال متغیر است و دقیقا به رشته و شهر انتخابی شما بستگی دارد .

برای دانش آموزانی که معدل بالایی دارند ، میتوان کمک هزینه ی تحصیلی درخواست کرد . شایان ذکر است که کمک هزینه های مربوط به گونه ای نیست که تمام شهریه و سایر هزینه های زندگی دانش آموزی یا دانشجویی پرداخت خواهد شد اما بخشی از این هزینه ها میتواند با این بورسیه ها حذف گردد .


برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی R&C میتوانید با ما تماس بگیرید.  


نوشته شده توسط : سایت کارپردازان عرصه اسکان