خدمات مشاوره حقوقی،قضایی (داخلی و بین المللی )

هلدینگ حقوقی بین المللی R&C GLOBAL PARTNERS  در زمینه های حقوقی زیر به شما از عزیزان  در تمامی نقاط دنیا یاری میرساند:

۱ ـ پذیریش وکالت در کلیه ی امور شرکت های بین المللی از جمله شرکت های چند ملیتی، شرکت های خارجی در ایران و کلیه امور شرکت های ایرانی در خارج از ایران در مراجع و دادگاهها بیرون از خاک ایران .

همچنین حقوق شرکتها نظیر مشورتهای حقوقی برای شرکتهای تجاری و پذیرفتن خواسته ودعوی گوناگون شرکتهای تجاری و ثبت شرکتها پیمانهای مرتبط با حقوق مالکیتهای فکری وعرضه راه کاری ومشورت های حقوقی در قضیه تنظیم قراردادهای گوناگون .

۲ ـ پذیرش داوری بین الملی در اختلافات تجاری ومدنی در سطح بین الملی 

۳ ـ پذیرش وکالت در دریافت اقامت از روشهای مانند سرمایه گذاری، کاری و پذیرش دانشجویی با وکالت وکلای با سابقه.

۴ ـ عرضه خدمات خاص به هموطنان خارج از کشور نظیر تعقیب ممنوعیت خروج از کشور، اداره دارایی های واقع در ایران حاضر شدن در دادگاه طرح شده در مراجع قضای ایران بدون احتیاج وجود خود شخص .

همچنین عرضه خدمات خاص به هموطنان که دارایی شغلهای بین المللی می باشند یا به روشهای مختلف با خارج از خاک ایران تجارت و ارتباط دارند .

عرضه مشاوره حقوقی و پذیرش وکالت در کلیه مراجع قضایی بین الملی از جمله مسائل مربوط به دعاوی خانوادگی در چهارچوب حقوق بین المل خصوصی در این روش قرار می گیرد .

داوری بین الملی راه حلی برای برطرف شدن اختلافات بین الملی می باشد که در آن دو طرف به جای مراجعه به مراجع قضایی مشکلات خود را به یک یا چند داور یا نهاد داوری قابل اطمینان خود واگذار می نمایند.

مراجعه به داوری امکان دارد به پیش از اختلاف یا در زمان انعقاد قرارداد شرایط داوری در قراداد قید شده است. از این طریق حل و اختلاف بیشتر در قراردادهای بین المللی تجاری مورد استفاده قرار میگیرد.

مهمترین علت استفاده از این داوری در موارد عدم رعایت تشریفات، زمان بر بودن ، نرسیدن سریع به نتیجه و نبودن اطمینان طرفین به بی طرفی در دادگاه دولتی یا ملی می باشد.

۶ ـ مشاوره حقوقی و پذیرفتن وکالت در زمینه حقوق خصوصی و بازرگانی بین الملل، بستن پیمان های بین المللی، پیمان بین المللی فروش کالا، رسیدگی به راه های پرداخت و ضمان های پرداخت در پیمان ها بین الملی و پیمان های حمل و نقل، پیمان بیمه های بین المللی، مشاره در احداث نمایندگی و شعباتی در خارج از ایران، رسیدگی به صلاحیت قضایی در محاکم خارجی و داخلی و مراجع دادستگری بین المللی در شاخه های متفاوت حقوقی توسط وکلای داخلی و بین امللی با تجربه و سابقه.

۷ ـ با این ملاحظه که شرایط و احوالات و دلایل گوناگون اقتصادی، سیاسی، تحصیلی هرسال تعداد بیشماری افراد دست به مهاجرت می زنند. برای مهاجرت احتیاج به اطلاعات قوانین کشوری قصد مهاجرت به روش های مختلف به آن کشور دارند یافتن موسسه حقوقی با وجود کارشناسان و وکلای باتجربه در زمینه مهاجرت چه در ایران چه در خارج از ایران به شما عزیزان در این روش ها کمک خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با وکلا و کارشناسان موسسه حقوقی R&C میتوانید با ما تماس بگیرید.