درباره ی ما

هلدینگ حقوقی بین المللی و اقامتی زیر شاخه ای از شرکت های حقوقی بین المللی  R&C GLOBAL PARTNERS  ، شرکت مالی و سرمایه گذاری سوییسی با نام MJ ENTERPRISES و شرکت مالی و سرمایه گذاری تجارت و حقوق بین الملل کانادایی سوییسی با نام  SWISS CANADIAN TRAIDE SENTER . شرکت اقامتی ، مالی و سرمایه گذاری ، تجارت و حقوق بین الملل کانادایی با نام JC GLOBAL PARTNERS که با نام موسسه حقوقی بین المللی کارپردازان عرصه اسکان در ایران به ثبت رسیده و نماینده انحصاری این شرکت ها در ایران می باشد که دفتر اصلی آن در تهران است.

این شرکت ها با قدمتی بیش از 30 سال ، تلاش دارند با بهره گیری از وکلای کارآمد و با تجربه در سطح بین المللی و منطقه ای، بهترین و سریعترین خدمات مهاجرتی و حقوقی مرتبط با آن را به هم میهنان ایرانی داخل کشور و همچنین دیگر فارسی زبانان در جای جای کره زمین ارایه نماید.

موسسه ما با کادری قوی و با تجربه درارائه خدماتی حرفه ای، کم هزینه و قانونی در تمام زمینه های حقوقی ، مالی وسرمایه گذاری ومهاجرتی در سطح بین الملی جهت مسائل حقوقی ، مالی ، سرمایه کذاری ، تحصیلی و یا کار یاری می رساند.

متقاضیان عزیز جهت اطلاع از واجد شرایط بودن برای هر نوع ویزا یا اقامتی میتوانند فرم ارزیابی موجود در سایت را تکمیل کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت فرم را به صورت رایگان ارزیابی کرده و نتیجه را خدمت ایشان اعلام کنند.

ما میدانیم که هیچ تبلیغی بهتر از رضایت کامل یک مشتری نیست و همواره موفقیت شما را در امر مهاجرت تضمینی برای ادامه فعالیت خود می دانیم.فرشته جلیلی
شرکت کارپردازان عرصه اسکان

علی رضا رفیعی قشلاق
شرکت کارپردازان عرصه اسکان

علی رضا رفیعی قشلاق


نوشته شده توسط : سایت کارپردازان عرصه اسکان


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *