دانشگاه مموریال کانادا

دانشگاه مموریال کانادا

دانشگاه مموریال کانادا

اطلاعاتی درباره دانشگاه مموریال کانادا

دانشگاه مموریال کانادا در ایالت نیوفاندلند واقع شده است و در واقع تنها دانشگاه در این ایالت می باشد . دانشگاه مموریال کانادا دانشگاهی دولتی است که  چند پردیس در نقاط مختلف منطقه دارا می باشد و با ارائه کردن رشته های مختلف و زیادی در منطقه نیوفاندلند بر مبنای تدریس و انجام پروژه های تحقیقاتی و با تعهد بالا نسبت به این موضوع در حال فعالیت کردن است .

لابرادور تعهد ویژه ای به مردم این منطقه دارد چون که این دانشگاه با الهام گرفتن  از فداکاری های مردم این منطقه در جنگ جهانی اول و دوم و برای یاد بود افرادی که جان خود را برای کمک به ساختن آینده بهتر این منطقه ، کشور کانادا و جهان از دست داده اند تاسیس شده است  .

بیشترین تلاش دانشگاه مموریال کانادا داشتن تاثیرات ملی و بین المللی است ، در حالی که به توسعه اجتماعی ، فرهنگی ، علمی و اقتصادی منطقه و حتی فراتر از آن نیز کمک شایانی میکند .


برای تحصیل در دانشگاه مک مستر کانادا یا درخواست ویزای تحصیلی روی لینک زیر کلیک کنید :

ویزای تحصیلی کانادا

دانشگاه مموریال کانادا
دانشگاه مموریال کانادا

رتبه بندی و رنکینگ دانشگاه مموریال کانادا :

دانشگاه مموریال کانادا توانسته رتبه ۷۰۰ تا ۷۵۰ برترین دانشگاه های دنیا را در سال 2016-2017 از سوی موسسه QS به خود اختصاص دهد .

دانشگاه مموریال کانادا در رشته باستان شناسی نیز ، در رتبه ۱۵۰ تا ۲۰۰ دانشگاه های جهان قراردارد و همچنین در رشته مهندسی نفت و گاز در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری هر ساله به عنوان یکی از مقاصد دانشجویی مورد استقبال چشم گیری قرار می گیرد .

پردیس های دانشگاه مموریال کانادا :

دانشگاه مموریال کانادا دارای چهار پردیس می باشد که در بحث آموزش ، تحقیقات ، نوآوری و مشارکت فعالیت می کند .


دانشگاه دیگر کانادا :

دانشگاه مک مستر کانادا | دانشگاه کنکوردیا کانادا | دانشگاه مک گیل کانادا

دانشگاه مموریال کانادا
دانشگاه مموریال کانادا

اسامی این چهار پردیس عبارت است از :

St. John’s Campus, St. John’s, N.L

این پردیس در پایتخت ایالت نیوفانلند و لابرادور قرار گرفته است که طیف وسیعی  از برنامه های دانشگاهی را در محیطی مدرن و با کیفیت شهری بالا ارائه می کند .

 سن جان بزرگترین پردیس و در واقع پردیس اصلی دانشگاه مموریال بوده که دارای 12 دانشکده می باشد .

Grenfell Campus, Corner Brook, N.L.

پردیس گرنفل در منطقه Corner Brook  در ساحل زیبای این جزیره قرار گرفته است که بیشتر رشته های زیست شناسی و هنرهای زیبا را ارائه می کند .

Marine Institute, St. John’s, N.L.

موسسه دریایی سنت جان یکی از مراکز پیشرو در کانادا در امر آموزش دریایی ، ماهیگیری با امکاناتی بسیار تاب و زیاد است که به عنوان معروف ترین موسسه در بحث اموزش در این منطقه و در سطح جهانی می باشد .پ

Harlow Campus, Harlow, U.K.

این پردیس کوچک در انگلستان فرصتی را برای استادان و دانشجویان علاقمند به انجام تحصیل و تحقیقات در سطح بین المللی در اروپا ایجاد کرده است .


دانشگاه مموریال کانادا
دانشگاه مموریال کانادا

دانشکده های دانشگاه مموریال کانادا :

دانشگاه مموریال کانادا با داشتن تاریخچه حرفه ای و قوی در رشته های آموزش ، مهندسی ، تجارت ، اکولوژی و پزشکی یکی از دانشگاه های برتر و پرطرفدار کانادا می باشد .

دانشکده های دانشگاه مموریال کانادا عبات است از  :

_ دانشکده هنر

_ دانشکده تجارت

_ دانشکده آموزش

_ دانشکده مهندسی

_ دانشکده پزشکی

_ دانشکده علوم

_ مدرسه عالی موزیک

_ مدرسه عالی پرستاری

_ مدرسه عالی داروسازی

_ مدرسه عالی مددکاری اجتماعی

_ مدرسه عالی علوم حرکتی

بورسیه های دانشگاه مموریال کانادا :

International Entrance Scholarships

دانشجویان بین المللی بلافاصله بعد از ورود به دانشگاه مموریال به شرط واجد شرایط بودن می توانند از این کمک هزینه تحصیلی استفاده کنند . در واقع این بورسیه به دانشجویان ممتاز تعلق می گیرد و دانشگاه بطور خودکار پرونده همه دانشجویان از این نظر مورد بررسی قرار می دهد . ارزش این بورس تحصیلی بین ۳۰۰۰ تا ۴۴۰۰ دلار کانادا است .

Awards for Current International Undergraduate Students

 هر سال ، در طول ترم پاییزی بورسیه ای معادل  ۲۵۰۰ دلار به دانشجویان ممتازی که مشغول به تحصیل در دانشگاه مموریال هستند تعلق می گیرد . دانشجویان حداقل باید 2 ترم را بعنوان دانشجوی تمام وقت در دانشگاه سپری کرده باشند تا شرایط استفاده از این بورسیه را داشته باشد . بورسهای مقطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی و دکترا نیز مانند سایر دانشگاه های کانادا در این دانشگاه نیز وجود دارد که بسته به دانشکده ها و رشته مربوطه متغیر و متفاوت است .


نوشته شده توسط : سایت کارپردازان عرصه اسکان R&C


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *