معرفی شهر کامپیونه دایتالیا

شهر کامپیونه دایتالیا

معرفی شهر کامپیونه دایتالیا

شهر کامپیونه دایتالیا

در این پست یکی دیگر از مکان های مهاجر پذیر و زیبا به نام شهر کامپیونه دایتالیا را برای شما دوستان معرفی خواهیم کرد.

شهر کامپیونه دایتالیا
شهر کامپیونه دایتالیا

کامپیونه دایتالیا

کامپیونه دیتالیا شهری از استان کومو در لمباردی منطقه و ناحیه‌ای جدا شده از خاک ایتالیاست که درون ایالت تیچینیتوی کشور سوئیس قرار گرفته و توسط کوه‌ها از بقیه خاک ایتالیا جدا شده است. منطقه جدا شده که در حاشیه جنوبی دریاچه لوگانو واقع شده، کمتر از یک کیلومتر با ایتالیا فاصله دارد ولی بخاطر وجود پستی و بلندی و تپه‌های بسار مسیر رفت‌وآمد تا شهر بعدی درون خاک ایتالیا نزدیک به ۱۴ کیلومتر و تا شهر کومو، ۲۸ کیلومتر می‌باشد.

تاریخچه

در قرن یکم پیش از میلاد این شهر توسط رومی‌ها برای جلوگیری از هجوم هلوتی‌ها احداث شد.

در سال ۷۷۷ میلادی حاکم محلی لمبارد، این شهر را به عنوان میراث به کلیسای میلان اعطا کرد. سالها بعد در سال ۱۵۱۲، ایالت کومو به جهت قدردانی از سوییسی‌ها بخاطر حمایتشان در جنگ اتحادیه مقدس، توسط پاپ جولیوس دوم به خاک سوییس الحاق شد.

پس از آنکه در سال ۱۷۹۸ تیچینو تصمیم گرفت به عنوان بخشی از خاک سوییس باقی بماند، مردم کامپیونه تصمیم گرفتند همچنان جزوی از خاک لمبارد باقی بمانند.

اقتصاد

کامپیونه دارای مقدار قابل توجهی از ارتباط اقتصادی و اداری یکپارچه با سوئیس است. به دلیل وضعیت خاص حقوقی پول اصلی فرانک سوئیس است ولی یورو نیز به طور گسترده پذیرفته شده است؛ شهروندان ایتالیایی ساکن در کامپیونه باید پایبند به قانون سوئیس در مورد عوارض گمرکی باشند.

به موجب موافقت نامه‌های دو جانبه با ایتالیایی‌های ساکن در کامپیونه،حق بهره‌مندی از بسیاری از خدمات و امکانات واقع در کشور سوئیس از جمله مراقبت بیمارستانی به آنها داده شده است.

امنیت ارائه شده توسط پلیس ایتالیاست و شهر همچنین دارای یک کلانتری است. اما آتش‌نشان و آمبولانس‌ها از آن سوئیس اند.

لینک های مرتبط:

مهاجرت به کانادا | مهاجرت به ایتالیامهاجرت به ایالات متحده آمریکامهاجرت به کامپیونه دایتالیا

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *