شرایط کار در کشور کانادا(قسمت دوم)

کار در کانادا

شرایط کار در کشور کانادا(قسمت دوم)

شرایط کار در کشور کانادا

کار در کانادا
کار در کانادا

اجازه کار در کانادا (ادامه)

این مجوز کار حتی اگر فرد متقاضی شرایط کار در کشور کانادا پیشنهاد کاری نداشته باشد برای افرادالزامی می باشد. بر اساس قوانین کانادا افراد دارای  این مجوز می توانند به صورت قانونی در این کشور مشغول به کار شوند.

البته این مجوز کار در بازه زمانی خاص و همچنین برای مشاغل خاص یا شرکت یا کارفرمای خاصی صادر می شود

همچنین این مجوز کار بر اساس ارزیابی نیاز بازار کارکانادا (LMIA) و همچنین برای استخدام در بازار کار و توسعه اجتماعی کانادا  (ESDC) و نیازهای شرکت های کانادایی صادر می شود.

مجوزکاری LMIA

این نوع مجوز و اجازه کار یک سند استخدام و توسعه اجتماعی کانادا (ESDC) بر اساس قوانین کاری این کشور است که به کارفرمایان اجازه می دهد که برای استخدام یک کارگر بر اساس قوانین بازار کار کانادا اقدام نمایند.

کار در کانادا مستلزم داشتن مجوزهای رسمی کانادا می باشد این مجوزهایی  بنام های  TRV یا ETA می باشند.

مجوز یا سند TRV

این مجوز یک سند رسمی صادرشده از سوی سفارت است که توسط افسر ویزا تأیید و صادر می شود. این مجوز در پاسپورت متقاضی قید می شود تا نشان دهد که متقاضی شرایط عمومی را برای ورود به بازار کار کانادا را در غالب یک اقامت موقت دارد.

مجوزیا سند ETA

این مجوز به صورت آنلاین برای افراد متقاضی شرایط کار در کشور کانادا درخواست این نوع مجوز صادر می شود. البته این نوع مجوز اقامت تعیین می کند که متقاضی مجاز به ورود به کانادا به عنوان یک مهاجر موقت می باشد.

برای درخواست این نوع مجوزها فرد ملزم به پر کردن فرم های جداگانه یا هزینه جداگانه نیست. این مجوزها به عنوان اسنادی برای ورود متقاضی به کانادا به عنوان یک کارگر صادر خواهد شد.

لینک های مرتبط

مهاجرت کانادا | مشاور املاک | مهاجرت ایالت متحده آمریکا

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *