شرایط زندگی در واشنگتن دی.سی. آمریکا

زندگی در واشنگتن آمریکا

شرایط زندگی در واشنگتن دی.سی. آمریکا

زندگی در واشنگتن آمریکا

اینبار شرایط زندگی در واشنگتن آمریکا را بررسی خواهیم کرد.

زندگی در واشنگتن آمریکا
زندگی در واشنگتن آمریکا

واشنگتن

واشینگتن، دی.سی. پایتخت ایالات متحده آمریکا است. شهر واشینگتن، که به افتخار جرج واشینگتن نامگذاری شده، در ۱۷۹۱ تأسیس شد تا پایتخت جدید کشور باشد. کنگره یک دولت شهرداری را برای کل ناحیه کلمبیا پس از جنگ داخلی آمریکا تأسیس کرد.

اقتصاد

شهر واشنگتن دی.سی. از نظر تولید ناخالص داخلی، با حدود ۷۵ میلیارد دلار تولید سالیانه به تنهایی از قدرت اقتصادی مشابهی با کشور مراکش برخوردار است.

جمعیت

واشینگتن دی.سی. در ۲۰۱۱ جمعیت تخمینی برابر ۶۱۷٬۹۹۶ داشته و بیست و پنجمین شهر پرجمعیت آمریکا بوده‌است. در زمان کار افرادی که از مریلند و ویرجینیا می‌آیند جمعیت آن را تا یک میلیون نفر بالا می‌برند. منطقه شهری واشینگتن با ۵٫۶ میلیون جمعیت هفتمین منطقه شهری بزرگ در کشور است.

مکان های دیدنی

  • تندیس ژاندارک
  • موزه ملی سرخپوستان ایالات متحده آمریکا
  • رودخانه پوتوماک که از وسط شهر عبور می‌کند.

کاخ سفید

محل کار و اقامت‌گاه رسمی رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است. کاخ سفید در پلاک ۱۶۰۰، خیابان پنسیلوانیا، واشینگتن دی سی واقع شده‌است.

آب و هوا

در بهار و پاییز گرمی خیلی ملایمی دارد، در حالی که زمستان سرد است و متوسط بارش سالانه 15.5 اینچ (39 سانتی متر) است. دمای زمستان بین 38 درجه فارنهایت (3 درجه سانتیگراد) از اواسط دسامبر تا اواسط فوریه است. تابستان گرم و مرطوب با میانگین روزانه  در ماه ژوئیه 79.8 درجه فارنهایت (26.6 درجه سانتیگراد) و متوسط رطوبت نسبی روزانه در حدود 66 درصد است که می تواند باعث ناراحتی افراد شود. ترکیبی از گرما و رطوبت در تابستان، موجب رعد و برق بسیار مکرر می شود، برخی اوقات طوفان های تورنداو در این منطقه تولید می شود.

لینک های مرتبط:

مهاجرت به گرجستان | مهاجرت کانادا | مهاجرت به ایتالیامهاجرت ایالات متحده آمریکا

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *