مهاجرت به ایالات متحده آمریکا 2018

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به ایالات متحده آمریکا 2018

مهاجرت به آمریکا

از آنجایی که بسیاری از ما رؤیای رفتن و مهاجرت به آمریکا و ایالات متحده را در سر می پرورانیم قصد داریم در اینجا به بحث روش های مهاجرت به کشور آمریکا که انواع گوناگونی دارد، بپردازیم.

مهاجرت به آمریکا
مهاجرت به آمریکا

اولین روش: ویزای EB1 

بهترین راه دریافت وضعیت اقامت دائم در آمریکا، مهاجرت از طریقویزای EB1 برای نیروی کارمتخصص یا افراد دارای توانایی های استثنایی است. به متقاضیان واجد شرایط، اقامتدائم اعطا می شود و در آمریکا مشمول هیچ محدودیت زمانی نخواهند بود. در ایالات متحده آمریکا قب از ارائه درخواست ویزاهای مبتنی بر اشتغال اغلب باید پیشنهاد کار دریافت شده باشد. خوشبختانه، داوطلبانی که ویزای (EB-1 (a درخواست می کنند، یعنی دسته توانایی های استثنایی، می توانند بدون این که از طریق پشتیبان آمریکایی در آن جا پیشنهاد کار داشته باشند نسبت به درخواست ویزا برای خود اقدام کنند.

ویزاهای EB1 در این زیر گروه ازاین بابت که لازمه آن پیشنهاد کاری نیست مثل برنامه مهاجران بسیار ماهر (Highly Skilled Migrant Programme or HSMP) بریتانیا، غیرمعمول به حساب می آیند. با این حال داوطلبانی که درخواست ویزای (EB-1 (b (ستاید و پژوهشگران)یا (EB-1 (c (مدیران و مدیران اجرایی چند ملیتی) می کنند، باز هم نیاز به پیشنهاد اشتغال تضمین شده دارند. فرایند مجوزکار زمان بر است. مجوز کار به این صورت است که فرد باید مشخص کند پست مورد درخواسترا می توان با یک کارگر آمریکایی واجد شرایط پر کرد یا نه. خوشبختانه در هر سه زیرشاخه این روش ویزا، این کار غیر ضروری است.

پس در اولین روش (EB1) ما سه زیر گروه داریم:

  • EB 1-1 : توانایی استثنایی
  • EB 1-2 : پژوهشگر یا استاد برجسته دانشگاه
  • EB 1-3 : مدیر یا مدیر اجرایی چند ملیتی

لینک های مرتبط:

مهاجرت کانادا | مهاجرت ایالت متحده آمریکا| مشاور املاک |مهاجرت گرجستان

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *