معرفی شهر برلینگتون کانادا

برلینگتون کانادا

معرفی شهر برلینگتون کانادا

معرفی شهر برلینگتون کانادا

دراین پست قصد معرفی برلینگتون کانادا ، را داریم.

برلینگتون کانادا
برلینگتون کانادا

برلینگتون کانادا

برلینگتون٬ شهری در غرب دریاچه اونتاریو می‌باشد. برلینگتون کانادا طبق سرشماری سال ۲۰۱۱ کانادا٬ ۱۷۵،۷۷۹ نفر جمعیت داشته‌است. از جاذبه‌های این شهر بزرگ‌ترین فستیوال دنده در کانادا (به انگلیسی: Canada’s Largest Ribfest) می‌باشد.

برلینگتون کانادا برای زیبایی آن مشهور شده است. برلینگتون خانه ی بیش از 175.000 نفر است. این شهر یک محل عالی برای زندگی است اما برای بازدید چندان مناسب نیست.

از جمله مناظق دیدنی برلینگتون کاوش در نمایشگاه ها، رویدادهای باغ گیاه شناسی سلطنتی، قدم زدن در مسیرهای طبیعت، دیدنی هایی در امتداد رودخانه و ابشار نیاگارا، پرتگاه ها و آب نماها هستند.

برای فرار به شهرستان تورنتو تنها باید از یک دیوار کوتاه برلینگتون عبور کنید.

تفریح برلینگتون کانادا

برلینگتون طیف گسترده ای از برنامه های فرهنگی و هنری برای ساکنان و بازدید کنندگان ارائه می دهد. رویدادها مانند جشنواره قلعه ماسه ، فرهنگ روز ، کنسرت در پارک ، یک راه آسان برای سرگرمی و مات و متحیر کردن خانوادهتان است.

اگر شما به دنبال فعالیت های فعال در شهر برلینگتون هستید به شما فعالیت های تفریحی مانند اسکیت، شنا، تناسب اندام و بسیاری دیگر پیشنهاد می شود. فعالیت های مختلف موجود در برلینگتون کانادا برای تمامی سنین از کودکان تا سالمندان وجود دارد. همچنین اگر شما علاقه مند به بازی محبوب گلف هستید در این شهر دوره های آموزش و تفریحی گلف هم موجود است.

پارک آب نمای Burloak

این پارک آب نما یک منظره خیره کننده با بیش از هشت صد متر خط ساحلی می باشد. این پارک از صخره های چلچله ای تشکیل شده است. از بلف ها، شما می توانید دریچه خدمه را ببینید که در آن کشتی ها سوخت گیری می کنند. و همچنین یک دیدگاه نفسگیر و زیبا را از منظره تورنتو مشاهده کنید.

پارک Waterfront Burloak دارای بیش از هشتصد متر خط ساحلی است که دارای منظره زیبای خیره کننده و تشکیل صخره ای است که به مقدار زیادی از چلچله ها می باشد. از بلف ها، شما می توانید دریچه خدمه را ببینید که در آن کشتی ها سوخت گیری و همچنین یک دیدگاه نفس از منظره تورنتو.

پارک دارای یک منطقه پیک نیک، زمین بازی و پارکینگ فراوان است.

لینک های مرتبط:

مهاجرت به گرجستان | مهاجرت به کانادا | مهاجرت به مالتامهاجرت به ایالات متحده آمریکا

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *