دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا (New Brunswick (UNB در پایتخت نیوبرانزویک کشور کانادا واقع شده است . دانشگاه نیوبرانزویک کانادا در سال 1785 تاسیس شد . کمپSaint John  که یک کمپ معروف است در بزرگترین شهر نیوبرانزویک قرار دارد ، در سال 1964 تاسیس گردیده است . این دانشگاه به عنوان یکی از قدیمی ترین دانشگاههای دولتی شمال آمریکا و قدیمی ترین دانشگاه انگلیسی زبان کانادا مشهور است .

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا مبلغ حدود 385 میلیون دلار را در سال به اقتصاد نیوبرانزویک کمک می کند ؛

به این ترتیب که 12 میلیون دلار در هزینه های بخش توریسم ، 62 میلیون دلار در بخش هزینه های دانشجویی خارج از دانشگاه و 311 میلیون دلار از طریق حقوق و دستمزد ، نگهداری میکند ، خدمات دیگری را نیز فراهم می کند .


برای تحصیل در دانشگاه نیوبرانزویک کانادا یا پذیرش ویزای تحصیلی کانادا روی لینک زیر کلیک فرمایید:

ویزای تحصیلی کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا
دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

جمعیت دانشجویان دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا بیشتر از 11000 دانشجو در مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی را داراست .

همچنین حضور دانشجویان بین المللی از بیشتر از 110 کشور سر تا سر جهان به توسعه بخشیدن فرهنگ و تمدت های مختلف در شهر نیوبرانزویک کمک میکند .

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا دارای بیشتر از 64000 نفر فارغ التحصیل هر ساله در سرتاسر جهان می باشد ، که حدود 23000 نفر از انها در  خود نیوبرانزویک ساکن هستند .

تعداد دانشکده ها و رشته های دانشگاه نیوبرانزویک

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا دارای 14 دانشکده در کمپ های Fredericton  و Saint John  می باشد ، که بیشتر از 75 برنامه و رشته در مقاطع کارشناسی و بالاتر را در ترم های مختلف ارائه می دهند .


مطالب مرتبط:

دانشگاه ساسکاچوان کانادا | دانشگاه کویین کانادا | کالج جورج براون کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا
دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

رشته های دانشکده Fredericton  عبارت است از :

هنر ، مدیریت بازرگانی ، علوم کامپیوتر ، آموزش و پرورش ، مهندسی ، مدیریت زیست محیطی و جنگلداری ، حرکت شناسی ، حقوق ، پرستاری ، کالج علوم رنسانس

رشته های دانشکده Saint John  عبارت است از :

 هنر ، بازرگانی ، علوم کاربردی ، علوم مهندسی

تعداد کارمندان دانشگاه نیوبرانزویک :

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا دارای تعداد بیشتر  از 3000 کارمند به صورت تمام وقت و نیمه وقت هست که  از جمله ی انها اساتید ، کارکنان و دانشجویان هستند .

موسسه زبان و دانشکده Saint John  به طور تقریبی سالانه پذیرای صدها دانشجوی بین المللی است که به انها در امر پیشرفت مهارتهای زبان انگلیسی کمک کند .

دانشکده حقوق UNB  یکی از 5 دانشکده برتر کشور کانادا می باشد .

در پاییز 2010 دانشکده Saint John  با همکاری دانشگاه های دالهاوزی و دولت نیوبرانزویک ، به محلی برای تشکیل اولین دانشکده پزشکی انگلیسی زبان این استان تبدیل شد .


مطالب خواندنی:

مذهب مردم کانادا | پارک استنلی ونکوور کانادا | موزه تاریخ کانادا

دانشگاه نیوبرانزویک کانادا
دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

مرکز علوم فضایی ، مطالعاتی و تحقیقاتی دانشگاه نیوبرانزویک کانادا

حدودا 75% تحقیقات دانشگاهی ، در شهر نیوبرانزویک در دانشگاه نیوبرانزویک انجام می شود .

مرکز علوم فضایی سیاره ای دانشگاه نیوبرانزویک به عنوان تنها مرکز با امکانات تصویربرداری سیاره ای در کشور کانادا است که کاملا مورد حمایت ناسا قرار میگیرد .

مرکز MRI  در دانشگاه یکی از بزرگترین و معروفترین آزمایشگاه های تصویربرداری با مواد رزنانس مغناطیسی در جهان می باشد .

موسسه کانادایی که مطالعات رودخانه ای را در دانشگاه نیوبرانزویک انجام میدهند که جهت پاکیزه و ایمن نگه داشتن رودخانه ها به صورت ویژه فعالیت می کنند .

یکی دیگر از مراکز مطالعاتی و تحقیقاتی نیوبرانزویک ، مرکز مطالعات ساحلی و آبزی پروری در مناطق کانادا ، کارائیب ، انگلستان ، مدیترانه ، آمریکای جنوبی ، استرالیا و قطب جنوب است .

مرکز مطالعاتی Gregg  در زمینه جنگ و جامعه مطالعه میکند ، و این مرکز به داشتن درک جهانی از تعارضات مدرن امروزی کمک می کند . مرکز Gregg  یکی از معدود موسسات تحقیقاتی در آمریکا و کانادا است که به ویژه نقش تغییرات اقلیمی را در درگیری های حال و آینده بررسی می کند .

نرم افزار معروف Google Earth  با استفاده از فناوری توسعه یافته توسط دانشگاه نیوبرانزویک و مهندسی ژئوماتیک پژوهشگران کار می کند .

موسسه مهندسی پزشکی در دانشگاه نیوبرانزویک یکی از مراکز تحقیقاتی مشهور و قدیمی در دنیا است که به مهندسی پزشکی اختصاص یافته است .

نوشته شده توسط: سایت کارپردازان عرصه اسکان R&C

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *