10 هتل عجیب دنیا (قسمت دوم)

10 هتل عجیب دنیا

10 هتل عجیب دنیا (قسمت دوم)

10 هتل عجیب دنیا (قسمت دوم)

اگر حق انتخاب داشته باشید ترجیح می‌دهید در طول سفر کجا اقامت کنید؟ در یک هتل شیک، گران‌قیمت و البته معمولی یا شاید جایی غیرعادی ولی سرشار از هیجانات؟ با ما همراه باشید تا با 10 هتل عجیب دنیا (قسمت دوم) آشنا شویم.

6- هتل دی گلس (هتل یخی)، کبک، کانادا

10 هتل عجیب دنیا
10 هتل عجیب دنیا

 در اینجا قصد معرفی هتلی که از یخ تراشیده شده است را داریم.این هتل در کانادا و در شهر کبک وجود دارد. جالب‌ترین نکته در مورد این هتل این است که هر ساله و به مدت یک ماه (دسامبر) از نو بازسازی می‌گردد. برای ساخت این هتل 400 تن بلوک‌ یخی و 12 هزار تن برف مورد نیاز است، که البته تمام این تلاش ها تنها برای استفاده 3 ماهه می‌باشد. این هتل کارش را از اول ژانویه آغاز می‌کند. هر چیزی که در این هتل مشاهده می‌شود از یخ خشک تراشیده شده است از جمله تخت‌ها، شیشه‌ها، لوله‌ها و حتی اجاق‌ها!

7- هتل لاپلاند، فنلاند

10 هتل عجیب دنیا
10 هتل عجیب دنیا

یک هتل جذاب دیگر هتل سرد لاپلاند است که برای ماجراجویی‌ مکان بسیار مناسبی است.البته نگران نباشید این هتل شما را کاملا گرم نگه می دارد. این هتل شیشه‌ای است که در ناحیه لاپلاند در شمال فنلاند ساخته شده‌اند. در ساخت این کلبه‌ها از شیشه‌های حرارتی استفاده شده که امکان مشاهده آسمان را برای ساکنین فراهم می‌نماید. در نتیجه لازم نیست نگران پنجره‌های یخ بسته یا مه گرفته باشید که دید شما را محدود می‌کنند. اگرچه این کلبه‌ها کوچک و دایره مانند هستند ولی محلی امن و راحت را در اختیار مهمانان قرار می‌دهند. همچنین با اقامت در این ایگلوها امکانات دیگری نیز در دسترس شماست از جمله رستوران برفی و سورتمه سواری با گوزن‌های شمالی که خالی از لطف نخواهد بود.

8- منزلگاه جادوی سبز کرالا، هندوستان

10 هتل عجیب دنیا
10 هتل عجیب دنیا

در مقابل هتل‌هایی که در زیر آب هستند نوع دیگری از استراحت‌گاه‌ها نیز وجود دارند که حدود 2700 متر بالاتر از زمین ساخته شده‌اند. بله این یک هتل جنگلی است که در منطقه کرالا واقع در هندوستان و در جنگل‌های بارانی و سرسبز ساخته شده است. خانه‌های درختی دو طبقه‌ای که روی درختان قرار گرفته و به دقت تقویت گردیده است. راه ارتباطی بین این خانه‌ها پل‌های معلق و نیز بالابرهایی از جنس نیشکر است. این هتل تماما با استفاده از مواد محلی و با همت قبایل منطقه ساخته شده است و استفاده از شیوه‌های محلی وسنتی در ساخت آن کاملا مشهود می‌باشد. به طور مشخص همه چیز در مورد این هتل رنگی از ماجراجویی به همراه دارد.

9- هتل‌های کپسولی دن هاگ، هلند

10 هتل عجیب دنیا
10 هتل عجیب دنیا

در هلند این امکان برای آن‌دسته از افراد ماجراجو فراهم شده تا نوع دیگری از هتل را تجربه کنند. این کپسول‌ها ایده‌ای خلاقانه دارد شما می‌توانید از آن‌ها روی خشکی استفاده کنید یا همچون قایق روی آب شناور شوید. این هتل‌های کپسولی لزوما تجملاتی و جادار نیستند اما در عین حال می‌توانند اقامت خوش و سرگرم کننده‌ای را برای حدودا 3 مسافر فراهم کنند. بعلاوه این کپسول‌ها دارای مجموعه‌ای متنوع از فیلم و نوشیدنی بوده و به راحتی می توانید آن را به یک مهمانی شبانه شاد و پر سروصدا تبدیل کنید. اما بهتر است قبل از اقامت در این کپسول‌ها مطمئن شوید که دچار بیماری دریازدگی نخواهید شد چون در این کپسول زیاد به این سو و آن سو پرتاب خواهید شد.

10- درخت حبابی، فرانسه

10 هتل عجیب دنیا
10 هتل عجیب دنیا

دیگر خانه شگفت انگیزی که به شفافیت کریستال است خانه‌های قابل باد کردن وشفافی هستند که در فرانسه تولید می‌شوند. به دلیل شفافیت بالای این خانه، ممکن است حس نداشتن حریم خصوصی تداعی شود اما از سوی دیگر این خانه‌ها برای مشاهده ستاره‌ها در شب و نیز اقامت در جنگل و الهام گرفتن از طبیعت ایده آل ومناسب به نظر می‌رسند. همچنین این خانه ها در روزهای برفی بسیار جذاب می شوند.

لینک های مرتبط:

مهاجرت به ایتالیا | مهاجرت کانادا | مهاجرت گرجستان | مهاجرت ایالات متحده آمریکا

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *