مهاجرت به ایالات متحده آمریکا 2018(قسمت پایانی)

مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به ایالات متحده آمریکا 2018(قسمت پایانی)

مهاجرت به آمریکا

در سری آخر از مطالب روش های اخذ ویزا و اقامت و مهاجرت به آمریکا به  دو بحث لاتاری و پناهندگی(توصیه نمی شود) می پردازیم.

مهاجرت به آمریکا
مهاجرت به آمریکا

لاتاری:

گرین کارت لاتاری یکی از انواع ویزاهای مهاجرت به آمریکا است. 

همه ساله دولت آمریکا از طریق قرعه کشی به ۵۵,۰۰۰ نفر از سراسر دنیا گرین کارت رایگان اعطا میکند. افرادی که دراین قرعه کشی برنده می شوند، می توانند به همراه خانواده خود به طور دائم در آمریکا اقامت داشته و کار کنند.

شرایط ثبت نام برای هر فرد حداقل، داشتن دیپلم ۱۲ ساله (دیپلم + پیش دانشگاهی) و یا داشتن دو سال سابقه ی کار در پنج سال گذشته است. لازم به ذکر است که این حرفه باید نیاز به حداقل دو سال آموزش یا تجربه را داشته باشد. این شغل بایستی درلیست مشاغل اداره کار ایالات متحده در لیست JOB ZONE 4 و البته با امتیاز SVP 7 باشد. مانند طراحی گرافیک، طراحی وبسایت، مدیریت صنعتی یک کارخانه یا کارگاه و ….

پناهندگی:

پناهنده کسی است که به دلایل مختلفی چون مذهب، نژاد، عضویت در یک گروه خاص اجتماعی یا سیاسی و … در کشور محل سکونت خود مورد آزار و اذیت بوده و یا ترس منطقی و موجه از احتمال شکنجه و مورد اذیت قرارگرفتن خویش داشته و برای فرار از آن ها، از کشور اصلی محل زندگی خود گریخته و به دنبال حمایت و پشتیبانی کشور دیگری است.

کشور ایالات متحده ی آمریکا با توجه به شرایط خاصی که درزمینه ی حق آزادی مذاهب و اعتقادات، حق زیست و اشتغال برای نژاد‌ های گوناگون،آزادی بیان، وضعیت اقتصادی و … دارد؛ یکی از مقاصد مهم افراد پناهجو برای یافتن کشوری حامی و پشتیبان می ‌باشد.

لینک های مرتبط:

مهاجرت ایالات متحده آمریکامشاور املاک | مهاجرت کانادامهاجرت گرجستان

لطفا با ما (کارپردازان عرصه اسکان )تماس حاصل کنید تا در اموری که می خواهید شما را یاری نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *